Aktualnie jesteś tutaj:   Strona główna   »   Regulamin
Regulamin 

Regulamin świadczenia usług sklepu stal-bram.pl

§ 1

 Stal-bram.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest Agnieszka i Bartłomiej Kiszczak, Leokadia Luranc ,  prowadzący działalność gospodarczą pod firmą P.H.U.Stal-Bram s.c. z siedzibą w Targanicach przy ul. Dobrej 16a, 34-120 Andrychów, wpisaną do CEIDIG. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie www.stal-bram.pl.

§ 2

Stal-bram.pl jest sklepem internetowym, za pośrednictwem którego zarejestrowani użytkownicy mogą nabywać artykuły stosowane w kowalstwie artystycznym oraz do produkcji bram, balustrad i ogrodzeń

§ 3

1.    Dokonywanie zakupów za pośrednictwem stal-bram.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.

2.    Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

§ 4

1.    Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu (www.stal--bram.pl/rejestracja) i wypełnić wskazany na tej stronie formularz. Zamówienie można złożyć również bez rejestracji wypełniając wskazany formularz.

2.    Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji, wybór liczby sztuk i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.

3.    Odbiór zamówienia może być dokonany osobiście w siedzibie stal-bram.pl bez dodatkowej opłaty.

4.    Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.

5.    Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail bądź wiadomość sms (zgodnie z zaznaczoną podczas składania zamówienia opcją)  potwierdzający przyjęcie zamówienia. 

§ 5

1.    Zamawiający - konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 

2.    W przypadku skorzystania z uprawnienia wzmiankowanego w punkcie 1 niniejszego paragrafu,  Zamawiający – konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną, a stal-bram.pl zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta należność za zwrócone zamówienie.

§ 6

1.    W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.

2.    Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek stal-bram.pl, który pokrywa związane z tym koszty.

3.    Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz w miejce niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, stal-bram.pl  zareklamowany towar odsyła na własny koszt.

 

4.    W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru, stal-bram.pl informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi stal-bram.pl.


Kontynuuj Zakupy

MASZ PYTANIA?


Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów? Wypełnij poniższy formularz a my do Ciebie odpiszemy!